Dom Aktualności

Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę w przypadku okablowania zintegrowanego z pomieszczeniem sieciowym?

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę w przypadku okablowania zintegrowanego z pomieszczeniem sieciowym?
najnowsze wiadomości o firmie Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę w przypadku okablowania zintegrowanego z pomieszczeniem sieciowym?

W budynku sieciowy system komputerowy, aby ułatwić środowisko budynku i jedność i koordynację rozmieszczenia obwodów, dekoracji i okablowania, proszę w miarę możliwości z wieloma pracownikami budowlanymi, udekoruj okablowaniem o inkluzywnym designie, łatwą do zintegrowania siecią okablowania operacje w sali komputerowej, a później sprzątanie , struktura okablowania sprzętu, może być również bardziej kompatybilna ze sceną dekoracyjną, dzięki czemu okablowanie jest bardziej czyste i uporządkowane.Na co zatem należy zwrócić uwagę w zintegrowanym okablowaniu pomieszczenia sieciowego?

najnowsze wiadomości o firmie Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę w przypadku okablowania zintegrowanego z pomieszczeniem sieciowym?  0

1.Wybierz odpowiednią długość kabla.Aby uniknąć skręcania się i chaosu spowodowanego dodatkową długością kabla, wybierz odpowiednią długość kabla.

 

2.Testowanie światłowodów.Okablowanie światłowodowe musi zostać przetestowane przed pomyślnym zakończeniem testu przed użyciem, aby uniknąć przeróbek, ponieważ nie można użyć światłowodu.

 

3.Zwróć uwagę na promień gięcia światłowodu.Używając zworki światłowodowej, nie zginaj promienia gięcia zworki światłowodowej poza minimalny promień gięcia kabla światłowodowego.

 

4.Unikaj zanieczyszczenia powierzchni czołowej.W okablowaniu światłowodowym, aby zapewnić brak zanieczyszczeń, warstwy popiołu i oleju na końcowej powierzchni zanieczyszczenia kabla.

 

5.Światłowody i kable miedziane muszą być okablowane oddzielnie.Ponieważ kabel miedziany jest cięższy, zmiażdży światłowód, dlatego należy go oddzielić podczas okablowania.

 

6.Gęstość kabla jest taka sama.Podczas okablowania podsystemu poziomego i podsystemu magistrali gęstość kabli powinna być taka sama na całej długości do zacisku.

 

7.Trzymaj kabel z wystarczającą ilością miejsca, aby rozproszyć ciepło.Ponieważ kabel działa przez długi czas, aby się nagrzać, musi być wystarczająco dużo miejsca na rozpraszanie ciepła, aby uniknąć pożaru.

 

8.Użyj etykiet na kable.Etykiety na kablach mogą wyraźnie oznaczać położenie kabli, czyniąc środowisko okablowania bardziej przejrzystym i upraszczając operacje modyfikacji i dodawania.

 

Powyższe jest całą zawartością zintegrowanej uwagi okablowania w pomieszczeniu sieciowym, w rzeczywistości rozsądny i skuteczny układ kabli dla oszczędności energii, oszczędności energii i zmniejszenia zużycia odgrywa ważną rolę.Teraz w sali komputerowej występują dwie główne sytuacje konstrukcyjne, jedna to scentralizowane okablowanie, druga to dwupoziomowe zarządzanie kablami, głównie dotyczy przełącznika sieciowego.

Pub Czas : 2021-04-26 11:32:51 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Soger Electronics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Sherling Xie

Tel: 13826169177

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)